Nå er jeg på en litt anderledes tur enn jeg vanligvis er på, nemlig på båttur på vei til København!
Har nå startet detaljplanleggingen på mitt turprosjekt for 2020. Så nå er lugaren min på båten omgjort til prosjektkontor.
I hele februar 2020 skal jeg oppholde meg i det nye fylket Vestland, og det er dette fylket jeg nå har fokus på. Dette blir jo et stort fylke, med mye kyst og mange fjorder.
Det er dette jeg ønsker å oppleve den måneden jeg er der. Kanskje skikkelig ruskevær på Stadlandet? Eller en tur ut til en liten øy i havgapet? En tur til en gård oppe i en fjellside?
Ønskene og mulighetene er mange! I tillegg ligger noe av Hardangervidda i dette fylket.
Selvfølgelig rekker jeg ikke overalt på en måned, derfor er det viktig å planlegge og finne frem til steder, slik at jeg får et bilde av fylket!
Nå skal jeg bruke denne båtturen til å studere kart, og lese meg opp på stedene som er aktuelle!
OG: JEG TAR GJERNE I MOT TIPS OM STEDER JEG BØR DRA TIL, og gjerne tips om sted/er å overnatte. Først og fremst i Vestland i februar, men også for resten av landet!
Ha en fin tirsdagskveld😊
Artig å gjøre dette på en båttur da😊 God tur med planlegging, håper noen kan gi deg fine tips👌🏼
LikerLikt av 1 person
Hei Pappa:) Leste nå i natt om at du skulle til nye Vestland fylke i natt og da håper jeg du kunne benyttet noen dager å besøkt familien din her borte, når du først er på disse trakter? Du kan mer enn gjerne få bosette deg så lenge du måtte ønske her hos oss så kunne du fått oppleve nydelige turer som Gullfjellet, vidden og ext. Håper du tar turen innom🙂
LikerLikt av 1 person
Selvfølgelig vil jeg det👍😊
LikerLiker